System sterowania  Sufit Zobacz do maszynowni

Dlaczego należy wybrać sufity wentylacyjne i klimatyzacyjne?

Atrakcyjne rozwiązanie konstrukcyjne z optymalnymi funkcjami wyciągu i oświetlenia. Nie tylko do kuchni, ale także do stołówek lub kuchni pokazowych. Ceny porównywalne z cenami systemów okapów wyciągowych. Przeznaczone do kuchni każdej wielkości.
więcej

Dlaczego należy wybrać okapy wyciągowe?

Szeroka gama różnych typów, od podstawowej funkcji wyciągowej do zintegrowanej rekuperacji. Możliwość dostarczenia kompleksowego systemu wentylacji i klimatyzacji. Przeznaczone dla małych i średnich kuchni.

więcej

Jak zaprojektować odpowiedni system do kuchni przemysłowych?

Ta część zawiera wszystkie niezbędne informacje na temat projektowania właściwego systemu i rzeczy, których należy unikać. Przeznaczona jest przede wszystkim dla operatorów obiektów gastronomicznych.

więcej

Dlaczego wyroby spółki ATREA?

ATREA s.r.o. produkuje główne elementy systemu, w skład których wchodzą centrale wentylacyjne DUPLEX z rekuperacją, sufity wentylacyjne i klimatyzacyjne, okapy wyciągowe, centrale wentylacyjne do ogrzewania domów i mieszkań oraz mechanizmy sterowania tymi systemami.

Nasza oferta?

Proprietary products, consultancy services, the compilation of studies or project design documentation. For more details, feel free to contact us.
Kontakt z nami