DUPLEX 650–3600 Flexi

Wszechstronne kompaktowe urządzenia HVACWszechstronne urządzenia HVAC DUPLEX 650–3600 Flexi 

Seryjnie produkowane, uniwersalne kompaktowe centrale wentylacyjne przeznaczone do montażu w budynkach, z rekuperatorem o przepływie przeciwprądowym, z efektywnością do 93 % i wysokowydajnymi wentylatorami EC. Centrale są dostarczane w wersji uniwersalnej, która umożliwia montaż zarówno na podłodze, jak i pod sufitem. Ponadto boki central można odwrócić podczas instalacji, tzn. zamieniane jest strona nawiewna i wywiewna. Zapewnia to możliwości zmieny instalacji na miejscu. Opcjonalne akcesoria (nagrzewnica ciepłej wody i klapy odcinające, itp.) są przeznaczone przede wszystkim do montażu od zewnątrz. W zależności od wymagań dotyczących ich funkcji, komfortu i działania, centrale mogą być sterowane manualnie, poprzez ustawienia czasowe lub czujniki takie jak wilgotności lub CO2. Centrale są również dostępne w tak zwanej „wersji higienicznej”, z certyfikatem niemieckiego instytutu ds. higieny urządzeń klimatyzacyjnych ILH Berlin.

PHI LogoTÜV[YTB]Film marketingowy DUPLEX 650–3600 Flexi

[PDF] Katalog marketingowy DUPLEX 650–3600 Flexi

[PDF] Katalog techniczny DUPLEX 650–3600 Flexi

[ATREA] Program doboru


Zalety

DUPLEX Flexi ma bardzo ważne przewagi konkurencyjne w zakresie ich budowy i filozofii biznesowej, która była skoordynowana z najlepszymi europejskimi hurtowniami.

więcej

Autorski program doboru

ATREA s.r.o. oferuje kompaktowe oprogramowanie do wyboru DUPLEX do użytku przez profesjonalistów.
Program jest obecnie rozpowszechniany jako a  freeware ...

więcej

PHI Certifikati

Z przyjemnością informujemy, że firma ATREA odniosła kolejny sukces, aby potwierdzić, że jesteśmy prawdziwym liderem w dziedzinie wentylacji i odzyskiwania ciepła, jak twierdzimy w naszym sloganie.

więcej